tworzenie stron internetowych - rozpoczęcie prac

Projektowanie witryn www to proces dość złożony. Każdy projekt budujemy w oparciu o potrzeby klienta. Na początku ustalamy zakres prac niezbędnych do wykonania. Natępnie tworzymy wstępną propozycje i przedstawiamy do akceptacji. Kolejny etap to wprowadzenie treści i grafik, dopracowanie strony i przekazanie gotowego efektu prac.

budowanie strony internetowej - poprawki

Nie popełnia błędów ten kto nic nie robi jak mówi przysłowie. Zarówno my podczas wprowadzania treści możemy popełnić jakiś błąd (np. literówkę) jak również Państwo możecie uznać, że coś wymaga poprawy. Oczywiście wykonujemy niezbędne korekty na stronie, jednak doświadczenie mówi, że najlepiej jest spokojnie przyjrzeć sie stronie i wypisac wszystkie błędy.

tworzenie stron internetowych

projektowanie witryn www

Projektowanie witryn www - czas realizacji

Czas realizacji i wdrożenia każdego projektu zależy od stopnia zaawansowania. Strony wizytówki realizujemy w jeden, dwa dni, natomiast bardziej złożeone projekty zajmują do 14, a nawet 21 dni roboczych. Zależne to jest od ilości grafik i treści, które zamieszczamy na stronie, jak również dodatków, które instalujemy. Jeśli zależy Państwu na czasie potrafimy działać szybko. Reazlizacje w 24 godziny to dla nas nie nowość.

Budowanie witryn www - cena

Na cenę strony wpływa przede wszystkim stopień jej zaawansowania i rozbudowania oraz czas poświęcony na projektowanie witryn www. Cenę ustalamy przed rozpoczęciem prac i zmienia sie ona tylko wtedy kiedy zmieniacie Państwo projekt lub dodajecie nowe rozszerzenia. Z każdym klientem jesteśmy w stanie dojść do porozumienie w kwestii ceny za naszą pracę.