Strony responsywne - o co tu chodzi?

Większość użytkowników internetu korzysta z wielu urządzeń, które posiadają rózne ekrany. Strony elastyczne to takie, które prawidłowo wyświetlają się na wszystkich urządzeniach. Użytkownicy chcą mieś komfort przeglądania stron, dokonywania zakupów, czy korzystania z social media w każdej chwili, bez zastanawiania się jakiego urządzenia użyć.

strony-mobilne
strony elastyczne

Strony responsywne - tak czy nie?

Strony responsywne to absolutna konieczność. Po pierwsze strony elastyczne są lepiej postrzegane przez Google, a więc osiągniemy lepszą pozycję w wyszukiwarce. Po drugie, telefon zawsze mamy pod ręką i w każdej chwili możemy go użyć do korzystania ze strony www czy sklepu internetowego. Po trzecie kto nie idzie na przód i nie korzysta z nowych technologii, skazany będzie na zapomnienie. wszystkie budowana przez nas strony to strony elastyczne.

Strony responsywne - modyfikacja istniejących stron.

Zazwyczaj koszt dostosowania strony do wersji responsywnej przekracza bądź jest na podobnym poziomie co zbudowanie nowej strony. Zazwyczaj doradzamy klientom, żeby zdecydowali się na budowę nowej strony elastycznej, proces ten jest szybszy i mniej problemowy. Jeśli Państwa strona nie wyświetla się prawidłowo we wszystkich urządzeniach mobilnych i chcecie to zmienić, zapraszamy do kontaktu.

strony-responsywne