Reklama Adwords
Linki Sponsorowane
Marketing Internetowy

Reklama Adwords

Zdobądź nowych klientów dzięki reklamom Google, które zrewolucjonizowały marketing internetowy!

Bez względu na charakter Twojej działalności, reklama AdWords jest po prostu stworzona dla Ciebie. Algorytmy personalizacji pozwalają nam przygotować kampanię idealnie dopasowaną do Twojej oferty.

Linki Sponsorowane

Po jej rozpoczęciu reklamy, jako linki sponsorowane, wyświetlają się od razu w najbardziej atrakcyjnym miejscu: na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwarki!

Pamiętaj, że Google nie emituje reklam AdWords przypadkowo. Są one starannie dobierane w oparciu o słowa kluczowe wyszukiwane przez użytkownika. Linki sponsorowane pozwalają nam dotrzeć do klienta, który szuka dokładnie Twojej firmy!

linki reklamowe
Reklama Adwords
linki sponsorowane
reklama adwords

Marketing Internetowy

Przygotujemy marketing internetowy i reklamy, wykorzystując narzędzia od właściciela najbardziej popularnej wyszukiwarki internetowej. On przecież doskonale wie, czego i jak ludzie szukają w internecie. Dzięki temu Twoja reklama dotrze do nowych klientów, dla których będzie najlepsza. A to zwiększa efektywność.

Zdecydujemy o wszystkim: doborze słów kluczowych, które spowodują emisję reklamy, dniach i godzinach jej aktywności, czasie trwania, lokalizacji odbiorców.

Zadzwoń i zapytaj - to nic nie kosztuje

Ty zamawiasz kampanię reklamową, a my dostarczamy realizację, która przyniesie Ci wymierne korzyści. Lecz na tym nasza praca wcale się nie kończy. Dzięki dedykowanym narzędziom Google na bieżąco monitorujemy skuteczność kampanii i wprowadzamy niezbędne aktualizacje. Wszytko po to, abyś mógł pozostawić konkurencje daleko w tyle.

 Twoje reklamy mogą pojawić się również w Zakupach Google, na Facebooku, YouTube lub w poczcie Gmail.

Za emisję reklam nie zapłacisz ani złotówki!

Kampanie rozliczane są w oparciu o system Pay Per Click, w którym opłaty naliczane są wyłącznie wtedy, gdy zaciekawiony klient kliknie w Twoja reklamę. Oznacza to, że płacisz wyłącznie za reklamę, która zadziałała!