Projektowanie stron firmowych.

Projektujemy strony internetowe, nowoczesne dostosowane to wszystkich typów urządzeń dostępnych na rynku, prawidłowo wyświetlające się we wszystkich przeglądarkach – są to strony responsywne. Nasze realizacje są przejrzyste, szeroki i funkcjonalne, bardzo intuicyjne w nawigacji dla użytkowników. Projektowanie stron firmowych to nasz wkład w rozwój Państwa biznesu.

Wycena zlecenia.

Każdy nowy projekt poddajemy indywidualnej wycenie, dobierając najlepsze rozwiązania. Na koszt wykonania przede wszystkim składa się to, jak bardzo rozbudowane są strony internetowe i jak wiele czasu wymaga jego realizacja. Wszystkie zlecenie poddajemy rzetelnej wycenie, a podana cena nie ulega zmianie, poza przypadkami kiedy to klient zgłasza zmiany na stronie, bądź dodaje nowe treści lub funkcjonalności.

projektowanie stron firmowych
projektowanie stron firmowych

Strony internetowe, zebranie materiałów.

Przed rozpoczęciem projektowania strony prosimy o przesłanie wstępnego pomysłu jaki Państwo macie (jeśli nie, zaproponujemy coś od siebie), przesłanie zdjęć i tekstów, którymi wypełnimy strony internetowe. Prosimy zawsze o zwrócenie uwagi na stylistykę i interpunkcję w tekstach ponieważ my działamy na zasadzie kopiuj/wklej i nie edytujemy ich z reguły. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalne artykuły na stronę o dowolnej tematyce, jak również opisy produktów, charakterystyki działalności itp. Jeśli zajdzie taka potrzeba to bez problemu wyposażymy Państwa strony internetowe w wysokiej jakości zdjęcia.

Strony internetowe, wykonanie i testowanie.

Po zgromadzeniu materiałów do budowy strony, przystępujemy do wykonania wstępnego projektu, który zamieszczamy zazwyczaj na naszym serwerze testowym i prosimy Państwa o ewentualne uwagi i wskazanie elementów do poprawy. Poprawki nanosimy w ciągu 3 dni i ponownie przedstawiamy stronę do oceny. Jeśli istnieje potrzeba wprowadzamy ostateczne zmiany i strona jest gotowa do instalacji pod domeną docelową, na Państwa, bądź naszym serwerze. Oczywiście zdarza się, że już po instalacji zauważony zostaje jakiś błąd w witrynie, oczywiście nie ma problemu z ewentualnymi poprawkami. Nie działamy na zasadzie 3 poprawki i koniec. Nam również zależy by Państwa strony internetowe były dopieszczone.

Strony internetowe, opieka i aktualizacje.

Po zakończeniu prac jesteśmy gotowi objąć opieką Państwa strony internetowe, pomagamy w dalszej obsłudze strony, jej aktualizacjach, dodawaniu artykułów, zdjęć, nowości, wydarzeń. Ceny takich usług zależne są od zakresu zleconych nam prac. Możemy opiekować się Państwa stroną w 100%, by mogli Państwo w całości poświęcić się swojemu biznesowi. Jesteśmy legalnie działającą firmą i na wszystkie zbudowane przez nas strony internetowe wystawiamy faktury VAT.