• Start
  • Blog
  • Dlaczego warto zlecić projektowanie stron Google profesjonalistom SEO?
pozycjonowanie stron w Google, projektowanie stron www

Dlaczego warto zlecić projektowanie stron Google profesjonalistom SEO?

Od lat szeroko rozumiany biznes i przedsiębiorczość opiera się o dwa równoległe kanały promocyjne, do których należy stacjonarna działalność i internetowa obecność. Zarówno projektowanie stron www, jak i ich utrzymanie nie należy do zadań prostych, szczególnie że wymagane działania zdecydowanie odbiegają od tych sprzed lat. Właściwe pozycjonowanie stron Google to przepis na sukces.

Projektowanie stron www

 Samo stworzenie strony i umieszczenie jej w wirtualnym świecie nie gwarantuje pomyślności. Z wielu badań wynika, że potencjalny klient korzystający z popularnej wyszukiwarki skupia swoją uwagę na pierwszych dziesięciu wyświetlanych stronach. Tym samym jeśli dana firma nie znajduje się na pierwszej stronie, jej szanse zdecydowanie maleją. Pozycjonowanie stron w Google to zadanie wymagające przeprowadzenia szeregu analiz - począwszy od odnalezienia najlepszych fraz, poprzez wprowadzenie ich w umiejętny sposób na stronę, zamieszczanie na niej wartościowych i aktualnych treści po budowanie marki.

Właściwe pozycjonowanie stron w Google wymaga czasu i systematyczności. Dość powiedzieć, że pod jednym wpisywanym hasłem znajduje się w wyszukiwarce setki różnych przedsiębiorstw, a od naszego zaangażowania zależy, na którym miejscu umieści nas wyszukiwarka.

Naczynia połączone

Żeby rozpocząć działania pozycjonujące trzeba wpierw zadbać o odpowiednią stronę, dostosowaną do współczesnych wymagań odbiorców. Zbyt ciężka grafika, brak odpowiedniej optymalizacji - to jedne z grzechów głównych, które deklasują całą witrynę. Długo ładująca się strona zniechęca i jest uznawana za niepraktyczną, z kolei uboga w szatę graficzną, porządny wizerunek odbierana jest jako mało profesjonalna.

Projektowanie stron www opiera się na określonych zasadach i z bliska przypomina budowanie z miliona drobnych klocków. Tutaj wszystko musi ze sobą współgrać - strona ma być drugą skóra firmy, więc nie może odcinać się od niej treścią czy grafiką. Absolutnie musi spełniać wysokie standardy technologiczne i być stroną mobilną. Samodzielne próby projektowanie strony www najczęściej kończą się koniecznością jej poprawy lub całkowitego budowania jej od podstaw. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zaufanie kreatywnym specjalistom z zespołu SEO.

Pin It