• Start
  • Blog
  • Pozycjonowanie organiczne stron www
tworzenie stron firmowych, strony www pozycjonowanie

Pozycjonowanie organiczne stron www

Tworzenie stron firmowych

Jeżeli chce się zaistnieć w Internecie, wymogiem stało się obecnie zadbanie o to, by użytkownicy odnaleźli daną witrynę wysoko w wynikach wyszukiwania. Jest to możliwe wtedy, kiedy zadba się o pozycjonowanie, które wpływa na kolejność pokazywania stron po wpisaniu konkretnych słów kluczowych.

Strony www pozycjonowanie

Kolejność wyświetlania stron w wyszukiwarce nie jest przypadkowa. Najwyżej znajdują się bowiem te strony internetowe, które zostaną uznane za najbardziej pasujące do wpisanego przez użytkownika zapytania. Za ustawienie ich w kolejności odpowiedzialny jest algorytm wyszukiwarki Google. Jego dokładny sposób działania nie jest znany, za to wiadomo jakie czynniki wpływają na to, że jedna strona znajdzie się w wynikach wyszukiwania wyżej niż inne. Te kilkaset czynników podzielić można na dwie główne grupy, związane z: treścią na stronie i jej działaniem oraz popularnością strony w Internecie. Aby więc znaleźć się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania (w top 10), tworzenie stron firmowych trzeba poprzeć działaniami, jakie nazywa się pozycjonowaniem stron internetowych (z ang. SEO - Search Enginge Optimization). Takimi właśnie działaniami zajmują się profesjonaliści z naszej firmy.

Optymalizacja stron pod wyszukiwarki internetowe

Prowadzone przez nas usługi pozycjonowania opierają się o poprawę wszystkich tych elementów, które mają wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwania. Są to czynniki związane z:
- funkcjonowaniem strony www,
- treściami na stronie,
- popularnością witryny wśród użytkowników.
Wśród wielu czynności zadbamy m.in. o: optymalizację kodu HTML strony, przygotowanie treści na stronie (w tym - umieszczenie ważnych słów kluczowych, ustawienie nagłówków), zdobywanie linków z innych stron. Warto zaznaczyć, że optymalizacja strony pod wyszukiwarkę nie jest działaniem jednorazowym. Dlatego w naszych działaniach bierzemy pod uwagę to, że pozycja witryny w wynikach wyszukiwania nie jest niezmienna. Zależy bowiem od działań konkurencji i zmian w algorytmie Google. Gwarantujemy więc, że nasze działania dotyczące osiągnięcia i utrzymania wysokiej pozycji strony prowadzone będą nieustannie i na bieżąco.

Pin It